FINANCIAL GOVERNANCE SENIOR AUDIT ASSOCIATE / Finanční analytici

FirmaAmcor Flexibles Nový Bydžov, s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzdaod 60 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Požadavky:

- VŠ - bakalářské
- Bakalářský titul v oboru finance/účetnictví, preferován CPA/autorizovaný účetní, preferován certifikovaný interní auditor
- Anglický jazyk - pokročilá znalost (používání na denní bázi)
- Více než 2 roky zkušeností v prostředí vnitřních kontrol / interního nebo externího auditu / řízení rizik
- Silná a praktická pracovní znalost současných požadavků SOX přednostně v sektoru výroby
- Prokázané znalosti účetnictví a kontroly napříč klíčovými finančními a obchodními procesy
- Zaměření na celý proces, zkušenost s analýzou dat výhodou
- Silná pracovní znalost Excelu výhodou
- Zkušenosti s nastavením a používáním různých nástrojů GRC
- Znalost práce na PC
- Systematičnost, pečlivost, samostatnost, flexibilita
- Ochota cestovat

Náplň práce:

- Provádění projektové práce v terénu v lokalitách závodu, SSC, podnikových procesech a relevantní geografické oblasti.
- Provádění kontrolních šetření a vyhodnocení efektivity návrhu kontroly pro daný rozsah
procesů
- Podle potřeby aktualizace matice rizik a kontrol a dokumentaci procesů.
- Služební cesty po světě
Kontaktujte nás telefonicky (9:00 - 15:00 pondělí až pátek), e-mailem

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:bakalářské

Nabízíme:

adresa pracoviště:Průmyslová 201, Nový Bydžov - Zábědov, 50401, Česko
mzda, plat (hrubý):od 60 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc: 1 týden, příspěvky na dovolenou
  • Jiné výhody: benefitní systém Cafeterie, prémie

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Amcor Flexibles Nový Bydžov, s.r.o., IČ: 25265717
datum zveřejnění nabídky práce:08. 12. 2023
práce je vhodná pro:
  • cizince

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Petra Ljubojevič
telefon:736 261 267
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Amcor Flexibles Nový Bydžov u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): od 60 000 Kč ; Benefity a výhody: Podnikové stravování, Dovolená navíc: 1 týden, příspěvky na dovolenou, Jiné výhody: benefitní systém Cafeterie, prémie, ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: pružná pracovní doba ; Adresa práce: Průmyslová 201, Nový Bydžov - Zábědov, 50401, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.